Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: MUR/011/MKO

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość przejęcia do firmy po pół roku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie III-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do pakietu benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość budowy maszyn oraz odczytu schematów
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy

Zadania:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn i urządzeń, usuwanie usterek
  • Prace konserwacyjne
  • Wykonywanie przeglądów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zamówienia części zamiennych
  • Dbanie o prawidłowe działanie maszyn i urządzeń