Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0773
OBOWIĄZKI:
Programowanie, strojenie, modyfikacja jednostek sterujących oraz ogólna mechanika pojazdowa, wymiana rozrządów.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na czas określony.Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, do 30 roku życia, kwalifikujące się do projektu POWER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe na kierunku mechanika, wymagane umiejętność obsługi komputera, programowania, strojenia, ogólna mechanika pojazdowa, wymiana rozrządów, prawo jazdy kat. B. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej