Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/23/0185
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia; - sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych; - ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów; - dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu; - sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu; - kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu; - wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych; - mycie oraz czyszczenie części i podzespołów, - dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych; - sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych; - organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska; - wykonywanie rozliczeń kosztów obsługi i napraw.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu