ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Mechanik / Konserwator wózków widłowych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • usuwanie usterek i awarii wózków zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • kontrola stanu technicznego i dbanie o prawidłowe działanie wózków widłowych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych wraz z wprowadzeniem odpowiednich adnotacji w dziennik konserwacji wózka,
  • podejmowanie decyzji o wyłączeniu pojazdu z eksploatacji, jeżeli nie spełnia on wymogów i norm,
  • asysta przy Inspektorze UDT podczas rewizji i przeglądów urządzeń,
  • prowadzenie działań prewencyjnych.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe (w zawodzie mechanik lub pokrewnym),
  • doświadczenie w naprawie wózków widłowych,
  • kwalifikacje energetyczne E grupa G1,
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.
Mile widziane:
  • kwalifikacje energetyczne D grupa G1,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych o kategorii IWJO,
  • mile widziane” uprawnienia Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego.
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne).