ZAMEL to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Manager Produktu (branża elektrotechniczna, oświetlenie LED)
Miejsce pracy: Pszczyna
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka),
  • znajomość rynku urządzeń elektrotechnicznych (oświetlenia),
  • doświadczenie na stanowisku handlowym,
  • komunikatywność i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. rosyjskiego
  • Znajomość rynku producentów oświetlenia będzie dodatkowym atutem,
Obowiązki:
  • wprowadzenie grupy nowych produktów w branży oświetleniowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w kraju i zagranicą,
  • wsparcie techniczne PH i stałych klientów
  • przygotowywanie ofert i wsparcie techniczne Klienta.
Umiejętności:
  • znajomość obsługi programu MS Office, CRM,
  • posiadanie prawa jazdy KAT „B”,
  • umiejętność planowania i organizowania swoich działań,
  • chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych efektów pracy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.