Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0337
OBOWIĄZKI:
Pełna obsługa magazynu materiałów meblowych, załadunki / rozładunki samochodów wózkiem widłowym, pakowanie / rozpakowywanie elementów meblowych, kontrola zgodności produktu z dokumentacją, pomocnicze prace magazynowe i porządkowe, sporadyczna praca w zastępstwie kierowców w razie potrzeby. Praca w godz. 6.00-14.00, 12.00-20.00 od poniedziałku do piątku, wg ustalonego grafiku. Umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: kurs operatora wózka widłowego
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, wymagane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej