Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Magazynier
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0015
OBOWIĄZKI:
- rozładunek i przyjęcie towaru- koordynacja dostaw, wystawianie dokumentów WZ, CMR- rejestrowanie materiału przekazanego na produkcję- rejestrowanie wyrobów gotowych przekazywanych przez montaż- kontrola stanów magazynowych z uwzględnieniem harmonogramów produkcyjnych- kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki- wydawanie wyrobów gotowych z magazynu wraz z załadunkiem- kontrola jakościowa wyrobów gotowych przed wydaniem z magazynu- kontrola poprawności dokumentów przyjęcia dostaw oraz dokumentów wysyłkowych- obsługa linii produkcyjnych -
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia do obsługi wózka widłowego, umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie