Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/2205
OBOWIĄZKI:
organizacja i nadzór nad magazynem. Prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa wózka widłowego, pakowanie i przygotowywanie wysyłek.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 od pn. do pt.Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne do 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu POWER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia, mile widziana znajomość dokumentacji magazynowej, umiejętność pracy w zespole. Wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej