Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2721
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie towaru, wizualna kontrola zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanego asortymentu, prawidłowe składowanie powierzonego asortymentu, dbałość o odpowiednie zabezpieczenie magazynowanego towaru, kontrola dostaw - odbiorców zewnętrznych (zgodność z dokumentacją), wydanie towaru, sprawdzenie zabezpieczenia wyrobu przed uszkodzeniem, kompletacja asortymentu do wysyłki-odbioru, dopuszczenie samochodu do transportu towaru, (czystość, niedopuszczenie do uszkodzenia produktu), sprawdzenie zgodności z kartą załadunkową systemem E-MAG a faktyczną ilością, obsługa wewnętrznego obrotu towarem, współpraca z pracownikami innych działów w celu zapewnienia prawidłowej obsługi klienta, postępowanie wg procedur magazynowych, prawidłowe posługiwanie się powierzonym mieniem (mienie ruchome i wyposażenie magazynu), postępowanie, stosowanie procedur i instrukcji zgodnie z wymogami zintegrowanego systemu zarządzania, uczestniczenie w inwentaryzacjach. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej oraz w Nowym Dworze Mazowieckim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagana bardzo dobra sprawność fizyczna, posiadanie zdolności manualnych, dokładność, pełna dyspozycyjność, brak nałogów, brak przeciwwskazań do dźwigania przedmiotów (także o masie powyżej 25 kg), dobry wzrok. Mile widziane: wyksztalcenie zawodowe, doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, w pracy produkcyjnej, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej