Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1909
OBOWIĄZKI:
pakowanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym zgodnie z standardami firmy,prawidłowe zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem; rozkładnie towaru na drukarni; nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej; utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu; weryfikacja towaru pod kątem wad, kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym; kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem z systemu CRM, ERP; rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów; współpraca z innymi działami na rzecz jakości usług; raportowanie; w razie konieczności dostarczanie samochodem do firmy/ klienta/ spedytora zamówionych paczek bądź materiałów produkcyjnych produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Integracja i komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera i internetu, chęć integracji i komunikacji interpersonalnej, dokładność i dbałość o porządek, zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań, znajomość systemów CRM i ERP, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, odpowiedzialność; prawo jazdy kategorii B, wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej