ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie zleceń, załadunek i rozładunek towarów
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe (zakończone egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)