Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier - operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1658
OBOWIĄZKI:
Rrozładunek samochodów ciężarowych z surowca, załadunek samochodów wyrobem gotowym.Praca jednozmianowa od pon. do pt. w godz. 6.00-14.00Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: kurs obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługująca podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Wykształecnie min. średnie zawodowe, uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, na powyższe stanowisko mogą również aplikować osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej