Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier-operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1210
OBOWIĄZKI:
Praca zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz magazynu. Przyjmowanie i wydawanie towaru, kontrola ilościowa, etykietowanie towaru. Doraźnie również przewóz towaru do klienta.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System jednozmianowy w godz.: 7.00-16.00 od pn. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia. Wymagane prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe, roczne doświadczenie.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej