Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: OWW/011/MKO

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dla najlepszych pracowników możliwość przejęcia bezpośrednio do firmy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół
  • Dostęp do pakietu benefitów - ManpowerGroup Premium
  • Dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Zadania:

  • Dostarczanie produktów do pakowania
  • Załadunek i rozładunek tira
  • Dbanie o prawidłowy obieg towaru i dokumentacji
  • Inne prace magazynowe