Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Likwidator szkód komunikacyjnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie kosztorysów w systemie AUDATEX.- Dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody na podstawie wiedzy eksperckiej, dostępnych cenników i narzędzi, rzetelną realizację procesu obsługi szkód zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami zewnętrznymi i wewnętrznymi.- Dokonywanie wyceny wartości pojazdów.- Obsługa, analiza dokumentacji i koordynownie ich obiegu.- Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.- Umowa o pracę na okres próbny 3-miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne. Konieczna dobra znajomość procedur obsługi szkód, znajomość zagadnień technicznych i prawnych związanych z przedmiotem szkody, znajomość systemów informatycznych wykorzystywanych przy obsłudze szkód. Biegła obsługa komputera i poczty elektronicznej. Dobra organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista. Praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. O pracę mogą się ubiegać również osoby na emeryturze.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej