Ogłoszenie numer: 4369285, z dnia 2021-04-01

Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA

KORCZYK

Tytuły KIA Global Dealer of the year 2020 i Top Delaer Roku KIA 2020, Pierwsze miejsce za najlepszy obiekt motoryzacyjny roku 2013 przyznane Škodzie Korczyk przez Polską Izbę Motoryzacyjną, w ofercie 2 topowe marki z pierwszej piątki najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce (ŠKODA & KIA), 3 lokalizacje, 90 osób tworzących #KorczykTeam, 100 % punktów za obsługę Klienta w Wielkim Teście Salonów Samochodowych 2018 magazynu Auto

Rozwijaj swoje umiejętności w grupie KORCZYK.
poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy w salonie KIA

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • przygotowanie pojazdu do naprawy
  • dobieranie koloru lakieru
  • przygotowaniem elementów do malowania / lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie)
  • dozowaniem składników lakierniczych, nakładaniem powłok lakierniczych

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B.
  • staranność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych

Oferujemy

  • pracę w wyjątkowym zespole
  • pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz karty Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pracę jednozmianową