Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

TATRY MOUTAIN RESORTS - Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. jest największym podmiotem w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy, właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych.

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Kucharz
Miejsce pracy: Szczyrk

Pragniemy zatrudniać utalentowanych, ambitnych i lojalnych pracowników, którym pomożemy w rozwoju zawodowym i damy możliwości wykorzystania swojego potencjału.

SIŁĘ TWORZĄ LUDZIE - Chcesz osiągnąć sukces? Gastronomia to Twoja pasja? Jesteś kreatywny,  budujesz pozytywne relacje z klientem?
Dołącz do naszego Zespołu, Zespołu Ludzi z Pasją !!!

Główne obowiązki:
  • przygotowywanie potraw według ustalonego menu
  • współudział w opracowaniu receptur dań oraz budowanie bazy przepisów
  • w sytuacjach awaryjnych zastępowanie nieobecnych podwładnych, lub dopilnowanie ciągłości pracy punktów
  • wdrażanie procedur i procesów podnoszących jakość świadczonych usług przez obsługę
  • utrzymywanie nienagannych relacji z klientami
  • wsparcie wszystkich eventów oraz akcji organizowanych przez Szczyrkowski Ośrodek Narciarski
Wymagania:
  • min. 3 – letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • kreatywność, chęć dzielenia się wiedzą ze współpracownikami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • u nas na pewno rozwiniesz skrzydła
  • pracę w doskonałej atmosferze
  • benefity pozapłacowe