Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kucharz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2140
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw kuchni regionalnych: indyjskich, bangladeskich, nepalskich, przygotowywanie posiłków typu fast food, przygotowywanie posiłków wg profilu danego oddziału. Praca w ramach umowy zlecenie w Bielsku-białej oraz Rudzie Śląskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność przyrządzania potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów, obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw, pobierania surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych, zabezpieczania przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych. Konieczna komunikatywna znajomość jednego z języków: bangladeski lub hindi lub nepalski lub angielski (pracodawcy i współpracownicy posługują się tymi językami). Mile widziane: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. "B", znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej