Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Księgowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1274
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami, organizacja prac związanych z zamknięciem miesiąca, sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,CIT,VAT, bieżących sprawozdań finansowych oraz rocznych sprawozdań finansowych, sporządzanie sprawozdań do GUS.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie ekonomiczne i min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi komputera, pakietu Office, programów księgowych, umiejętność prowadzenia obsługi handlowo-księgowej (kadry i płace, ZUS).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej