Inżynieria Samochodów Specjalnych jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach:

  • produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska,
  • usługach kooperacyjnych w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.
Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • ewidencja, dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych;
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT – 7, VAT – UE oraz JPK;
  • kontrola i analiza kont;
  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • sporządzanie sprawozdań (NBP, GUS, Intrastat);
  • współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Wymagania:
  • wykształcenie ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji podatkowych oraz zagadnień finansowo-księgowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałą pensję oraz premię uznaniową;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności;
  • możliwość odbycia kursów;
  • dodatek frekwencyjny;
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta Benefit, ubezpieczenie medyczne PZU, ZFŚS.
UWAGI DOTYCZĄCE APLIKOWANIA:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.Prosimy o załączanie CV.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez „Wawrzaszek ISS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ulicy Leszczyńskiej 22, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000539689, posiadająca numer NIP 9372637477 i numer REGON 241784124, nr tel. (33) 827 08 00. Kontakt w kwestii danych osobowych: rodo@wiss.com.pl
2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wynikający z Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. Stosowne zgody mogą zostać wyrażone po kliknięciu w przycisk „APLIKUJ”.
3. Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.
4. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Pełna informacja o ochronie danych osobowych Kandydatów do pracy, w tym o wszystkich przysługujących prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się TUTAJ www.wiss.com.pl/files/dokumenty/KLAUZULA_Kandydaci_do_pracy.pdf