Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Księgowa/wy
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
W związku z dynamicznym rozwojem, zatrudnimy Pracownika na stanowisko: Samodzielna KsięgowaDo zadań samodzielnej księgowej będzie należało prowadzenie pełnej księgowości oraz sprawozdawczości bilansowej, sporządzanie deklaracji podatkowych i innych wymaganych przepisami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: komputer - obsługa
Uprawnienia: księgowanie dokumentów

Wymagania inne:

Wymagania:- wyższe wykształcenie ekonomiczne,- praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości w tym w sporządzaniu bilansów- min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku- prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dokonywanie rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy, w tym: podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, ustawy o rachunkowości, amortyzacji itd.,- kontrola zmian podatkowych i nadzór nad prawidłowością księgowań- samodzielność, odpowiedzi

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie