Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Koordynator produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad jakością produkcji i procesów, nadzór nad realizacją tygodniowych planów produkcyjnych ora inwentaryzacją, ciągła poprawa wyników produktywności i jakości, określenie i przygotowanie długoterminowego programu produkcji i koordynacja działań, optymalizacja przebiegu materiału i produkcji. Praca jednozmianowa w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej oraz Mazańcowicach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie, wymagane co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w przedsiębiorstwie produkującym przewody do klimatyzacji samochodowej. Konieczna komunikatywna znajomość języka ukraińskiego z uwagi na konieczność komunikacji z pracownikami (obywatelami Ukrainy), podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność dokonywania analizy ryzyka, zarządzania projektami , rozwiązywania problemów, komunikatywność, umiejętność współpracy.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej