Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Koordynator do spraw cudzoziemców
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2862
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwanie potencjalnych kandydatów do prac z Ukrainy, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, prowadzenie pracowników w miesiącach pracy, prace pomocnicze dotyczące prowadzenia spraw kadrowych dla pracowników z Ukrainy. Praca w wymiarze 1/2 etatu, od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczna posiadanie prawa jazdy kat. "B", biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (potrzebny do komunikacji z właścicielem firmy i pracownikami), podstawowa znajomość języka polskiego, umiejętność obsługi komputera, pracy w zespole i pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej