Naszym Klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Bielsko-Białej.

Kontroler / Kontrolerka Projektu (w strukturach europejskich)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 07/2021/BA/SPP/B

Główne zadania:

  • Agregacja danych projektowych przed uruchomieniem produkcji.
  • Kontrola kosztów projektów wraz z analizą odchyleń.
  • Poprawna konsolidacja danych oraz raportowanie.

Wymagania:

  • Dociekliwość i determinacja.
  • Umiejętność poruszania się w środowisku wielokulturowym.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale finansowym lub kontrolingu.
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.