Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/1397
OBOWIĄZKI:
1)realizacja zadań jakościowych i ilościowych2)zabezpieczenie rytmicznego wykonania zadań dziennych,3)interwencja w momencie stwierdzenia dużej wadliwości produkcji,4)znajomość i przestrzeganie dokumentacji produkcyjnej,5)zwalnianie partii produkcyjnej / wyrobów gotowych,6)kontrola wzrokowa partii produkcyjnych zgodna ze standardami jakościowymi klienta,7)kontrola wyjściowa wyrobów gotowych,8)kontrola i nadzór nad raportami produkcyjnymi, 9)kontrola zamienników zgodnie z kartą odstępstw,10) zapewnienie porządku i czystości na stanowisku pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: czeski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość programu Excel
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Docelowe miejsce pracy Nosovice

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie