Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2115
OBOWIĄZKI:
Sortowanie gotowych detali zgodnie ze specyfikacją, praca z pracownikami z Ukrainy.Brak możliwości określenia głównego miejsca wykonywania pracy, gdyż praca będzie świadczona na terenie całego kraju (obecnie Tychy, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Wronki).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe lub zawodowe, doświadczenie nie jest wymagane, konieczna jest siła fizyczna (dźwiganie do 25 kg), znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym (B1) z uwagi na współpracowników z Ukrainy, podstawowa znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej