Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2865
OBOWIĄZKI:
Ocenianie zgodności wyrobów przemysłowych z dokumentacją techniczną, analiza przyczyn zaistniałych niezgodności, sporządzanie wniosków korygujących.Praca na terenie całego kraju (obecnie Wrocław, Kraków, Sochaczew) od poniedziałku do piątku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, doświadczenie nie nie jest wymagane - istnieje możliwość przyuczenia. Wymagana znajomość języka ukraińskiego ( do komunikacji z innymi pracownikami z Ukrainy), zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dbałość o porządek, umiejętność pracy wg instrukcji.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej