ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor form wtryskowych i rozdmuchowych
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie elementów rozdmuchowych,
  • Projektowanie elementów wtryskowych,
  • Konstrukcja form wtryskowych,
  • Konstrukcja form rozdmuchowych,
  • Wykonywanie modyfikacji istniejących narzędzi.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika/ budowa maszyn i pokrewne),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra intuicja inżynierska,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane:

  • Znajomość programów SolidWorks i/lub NX,
  • Znajomość konstrukcji form wtryskowych i rozdmuchowych,
  • Znajomość podstawowych procesów obróbki ubytkowej,
  • Znajomość mechaniki i wytrzymałości materiałów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,
  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną.