ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor form wtryskowych i rozdmuchowych
Zakres obowiązków
  • Konstruowanie form wtryskowych, rozdmuchowych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (automatyka, robotyka, mechanika i pokrewne)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w konstruowaniu form wtryskowych, rozdmuchowych
  • znajomość programu NX i/lub SolidWorks
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doskonała znajomość zagadnień mechaniki i fizyki
  • znajomość technologii wykonawczej budowy narzędzi
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy
Oferujemy
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim
  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną