Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo rozwojowych dla motoryzacji na całym świecie, a stała współpraca z liderami branży i 50-letnie doświadczenie, zapewniają nam stabilną i pewną pozycję rynkową.

Obecnie do Pracowni Konstrukcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor CAD
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 4/NPK/2022
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Konstruowanie nowych projektów z wykorzystaniem programu CA
  • Współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym projekt
  • Współpraca z klientami w zakresie uzgodnień technicznych
WYMAGANIA:
  • Umiejętność projektowania w systemie CATIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na naukę i pogłębianie wiedzy
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania analiz MES oraz doświadczenie w projektowaniu przyrządów kontrolno-pomiarowych
OFERUJEMY:
  • Interesującą i samodzielną pracę w rozwijającej się, a jednocześnie stabilnej  firmie
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Benefity: dofinansowanie nauki, szkolenia, Multisport, ZFŚS itd.