Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Konserwator
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0822
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie aktualnego stanu instalacji, budynków, placów parkingowych oraz usuwaniem ewentualnych awarii. Dbanie o tereny zielone będące w zarządzaniu spółki. Prowadzenie przeglładów okresowych instaliacji sanitarnej, technologicznej, deszczowej oraz wodociągowej.Obsługa kosiarek, odśnieżarek, nożyc spalinowych, piły spalinowej, podnośnika nożycowego oraz innych narzędzi. Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe kierunek bez znaczenia, uprawnienia SEP "E" do 1kV, prawo jazdy kat. B, C+E (do obsługi podestów ruchomych przejezdnych).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej