Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Konserwator aparatury medycznej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2035
OBOWIĄZKI:
- Dokonywanie napraw urządzeń i sprzętu medycznego;- Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, urządzeń i sprzętu medycznego;- Określanie stopnia zużycia urządzeń i sprzętu medycznego;- Współpraca z firmami serwisującymi urządzenia i sprzęt medyczny. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7.00-14.35 wg grafiku od pon. od pt.Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: kurs - uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunek bez znaczenia. Wymagane uprawnienia SEP do 1KV "D" dozór nad eksploatacją urzązeń do 1KV. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 359 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej