Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kierownik rejonu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2457
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zasobami ludzkimi, pozyskiwanie klientów.Praca stacjonarna oraz wyjazdy w terenPraca w systemie jednozmianowym w godz. 7.30-15.30 od pon. do pt. Praca ma charakter zadaniowy. Umow o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Pozwolenie na broń

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętnośc obsługi komputera i pakietu Office. Wymagane ukończenie kursu dla członków służb porządkowych i uzyskanie kwalifikacji niezbędnych do ochrony imprez masowych oraz zaświadczenie potwierdzające wpisanie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej