Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kierownik projektu/project manager
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0082
OBOWIĄZKI:
Opracowanie, udoskonalanie, weryfikowanie i zarządzanie planami projektów, aby zapewnić dostawę na czas i zgodnie z budżetem. Przeprowadzanie rutynowych rozmów o stanie i raportowanie o stanie projektu. Zarządzanie i prowadzenie zespołem projektowym w zakresie zarządzania zasobami. Poznawanie złożoności aplikacji klienta, dobre rozumienie logiki aplikacji związanej z obszarami odpowiedzialności swojego zespołu. Skuteczne komunikowanie się między inżynierami akierownictwem produktu/projektu. Prowadzenie sesji planowania, szacowania i ustalania priorytetów rozwoju z zespołem, kierownikami projektów i produktów. Skuteczne komunikowanie się z całym zespołem. Prześledzenie cyklużycia oprogramowania (SDLC) firmy i prowadzenie zespołu, aby to również zrobił.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe, znajomość języka rosyjskiego na poziomie B2, podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej