Ogłoszenie numer: 5007604, z dnia 2021-07-15

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo. Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kontraktów realizowanych przez Spółkę.
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów w celu sprawnej, efektywnej i terminowej realizacji kontraktów.
  • Analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych.
  • Czynne uczestnictwo w poszczególnych fazach przygotowania i realizacji projektu.
  • Zarządzanie zespołem inżynierskim oraz projektowym w trakcie realizacji kontraktu.
  • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji.
  • Udział w naradach i spotkaniach z architektem, inwestorem, kierownictwem budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Uprawnienia budowlane.
  • 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu budownictwa przemysłowego.
  • 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza i umiejętność prowadzenia projektów inwestycyjnych.
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, AutoCAD, MS PROJECT, Norma PRO.
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
  • Odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Stabilne zatrudnienie i bardzo atrakcyjne warunki finansowe.
  • Pakiet socjalny.
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.