Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób.

Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną;
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż;
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót;
  • Nadzór i koordynacja prac projektowych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • Wybór podwykonawców;
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami;
  • Udział w procesie ofertowania;
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy;
  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe;
  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Budowy realizowane w różnych miejscowościach w południowej części Polski - gł. Śląsk, Podbeskidzie);
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)