Firma ZMB Capital Sp. z o.o.,

właściciel marek Ustronianka, Hoop Cola, Paola, Artic, Grappa,

Zatrudni osobę na stanowisku

Kierownik Marki

miejsce pracy: Ustroń

JEŻELI:
  • tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem
  • osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej
  • masz bogate doświadczenie i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze

dołącz do naszego Zespołu Specjalistów nastawionych na ekspansję i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Budowanie pozycji marki na rynku
  • Kontrolowanie wielkości sprzedaży i poziomu marży produktu
  • Zarządzanie budżetem
  • Organizowanie imprez promujących markę
  • Odpowiadanie za wzrost świadomości marki
  • Prowadzenie nadzoru nad wizerunkiem marki w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Współpracowanie z agencjami marketingowymi
  • Nadzór nad wszystkimi działaniami związanymi z marką
  • Formułowanie, koordynowanie, kontrolowanie i przegląd działań związanych z rozwojem i budowaniem pozycji marki na rynku
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego min B1
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny i medyczny

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Spółka z o.o. z siedzibą w Ustroniu ( 43-450) ul. Jelenica 72 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000709458, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Kierownik Marki”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”