Ogłoszenie numer: 8259729, z dnia 2023-05-24

PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów i ekspertów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Rekrutacja to proces, a nie chwilowe zaspakajanie potrzeby. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów reprezentujących inne kraje i obszary.

Obecnie zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby zostać przez nas znalezione i posiadające kompetencje na poniższe stanowisko w spółce z branży FMCG:

Kierownik Marki / Brand Manager (m/k)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

praca stacjonarna

Jeżeli:

  • tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem

  • osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej

  • masz bogate doświadczenie i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze

  • posiadasz doświadczenie w dziale marketingu w branży FMCG

dołącz do naszego Zespołu Specjalistów nastawionych na ekspansję i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie pozycji marki na rynku
  • Kontrolowanie wielkości sprzedaży i poziomu marży produktu
  • Zarządzanie budżetem
  • Organizowanie imprez promujących markę
  • Odpowiadanie za wzrost świadomości marki
  • Prowadzenie nadzoru nad wizerunkiem marki w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Współpracowanie z agencjami marketingowymi
  • Nadzór nad wszystkimi działaniami związanymi z marką
  • Formułowanie, koordynowanie, kontrolowanie i przegląd działań związanych z rozwojem i budowaniem pozycji marki na rynku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego min B2
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność kreatywnego myślenia

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny i medyczny.