Ogłoszenie numer: 4364167, z dnia 2021-03-25

Nasza firma świadczy usługi, które pomagają firmom w całej Europie w ich rozwoju i maksymalnym zadowoleniu klientów. Jeżeli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym zespole i lubisz wyzwania, to czekamy właśnie na Ciebie. Atrakcyjny system wynagrodzenia.

Kierownik działu obsługi klienta e-commerce

Miejsce pracy: śląskie / Cieszyn

Nr Ref.: 1-01-2021

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów na wszystkich kanałach komunikacji : call center, mail, livechat, messenger, instagram
  • Szybkie i skuteczne reagowanie na przychodzące zapytania klientów
  • Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie realizacji celów
  • Bliska współpraca przy kluczowych projektach
  • Administracyjne czynności związane z funkcjonowaniem biura

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego  w mowie i piśmie
  • Zdolności organizacyjne, wysoka samodyscyplina, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością
  • Współpraca z  Działem Logistyki
  • Prawo jazdy + aktywny kierowca
  • Chęć do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Okazjonalna możliwość home office

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN