Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2622438, z dnia 2019-08-28

Uzdrowisko Ustroń łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

Pracujemy z widokiem na góry. Przez pięć dni w tygodniu i 8 godzin dziennie będziesz spędzał czas w mieście uzdrowiskowym, popularnym miejscu nie tylko letniego wypoczynku.

Ważna jest dla nas Twoja pasja. Uzdrowisko Ustroń cały czas się zmienia, biegnie by nadążyć za potrzebami swoich gości. Dlatego w Uzdrowisku Ustroń wspieramy ludzi aktywnych, uprawiających sport – także amatorsko. Razem startujemy w zawodach i tworzymy uZDROWIskowy TEAM.

Teraz i Ty możesz dołączyć do naszego TEAMu.

Kierownik ds. sprzedaży komercyjnej

Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B i B2C
  • podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami
  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży
  • bieżący nadzór i monitorowanie pracy call center i koordynatorami sieci sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy pod kątem zarządzania bazą noclegową
  • monitorowanie konkurencji i aktualnych trendów w sprzedaży
  • promowanie i aktywny udział w spotkaniach z klientami, konferencjach branżowych

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w dziale sprzedaży w hotelu, portalu rezerwacyjnym, biurze podróży
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych (praca z klientem) oraz rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • znajomości rynku, umiejętności w zakresie monitorowania potencjalnych przyszłych kontraktów i klientów
  • zorientowania na osiąganie wyników, znajomość technik wpływających na efektywne podnoszenie sprzedaży
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej przez umiejętnego wyznaczania własnych priorytetów w relacji ze strategią sprzedaży firmy
  • inicjatywy i skuteczności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do częstych wyjazdów
  • wykształcenie o specjalności hotelarstwo lub turystyka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy uzależniony od wyników i kartę rabatową na usługi firmy
  • przyjazną atmosferę pracy