Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce.

Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB.

Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!
Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Zadania:
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru, zgodnie ze standardami ISO i AQAP;
  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;
  • Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;
  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu.
Wymagania:
Nasze wymagania:
  • Wykształcenia wyższego (kierunek – Budownictwo ogólne);
  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO);
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.