Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kierowca
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/1521
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zakupów dla wszystkich służb na podstawie zatwierdzonych wniosków zakupowych, utrzymanie pojazdów w stałej gotowości eksloatacyjnej, oszczędna nimi gospodarowania oraz używania ich zgodnie z ich przeznaczeniem, utrzymanie prawidłoweogo stanu techniczego samochodów, przewożenie dokumentów i materiałów do oddziału, dostarczanie i przywóa dokumentów materiałów do urzedów skarbowych , celnych itp. przewóz dyrekcji na i z lotniska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane znajomość języka angielskiego, oraz mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie