Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Do naszego zakładu w Żywcu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Kierowca wózka widłowego
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek ciężarówek
  • obsługa produkcji
  •  przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów
  • dostarczanie materiałów i opakowań na produkcję
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • udział w inwentaryzacjach
  • współudział w projektach usprawniających
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego- zaświadczenie kwalifikacyjne wydane
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”
  • umiejętności sprawnego operowania wózkiem widłowym
  • obsługa komputera (znajomość programów magazynowych)
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)