Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0224
OBOWIĄZKI:
Kierowanie ciężarowymi pojazdami samochodowymi kat C różnego typu marki Scania i Mercedes - skrzyniowe i odkryte.Wolny wakat także dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii C+E , wyjazdy po Polsce i (lub) za granicę ciągnikami siodłowymi z naczepami. Wyjazdy z siedziby w Bielsku-Białej. Praca od pon. do pt. wyjazdy w większości jednodniowe.Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna kat. C
Uprawnienia: prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT B, C, BE, CE, T

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat. C i/lub C+E, karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji, min. 1 rok doświadczenia w transporcie ciężarowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej