Ogłoszenie numer: 7355295, z dnia 2022-08-16

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk

Firma Jupiter Transport prowadzi swoją działalność od 1991r., specjalizuje się w usługach transportowych krajowych oraz międzynarodowych. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierowce Kat.C . Jeśli chcesz pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieć zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, to zapraszamy do kontaktu 575-288-777

Kierowca Kat C

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • dystrybucja po hotelach, barach, restauracjach,
  • towar jest przygotowany ostreczowany, jedzie się wg listu przewozowego przygotowanego przez koordynatorów, nie trzeba ustalać kolejności - punkt po punkcie,
  • dziennie około 8 punktów rozładunkowych, 200 km w kółku.

Startujemy w Bielsko-Biała ok 07:00 załadunki, czas pracy ok 8 h dziennie.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C,
  • karta kierowcy,
  • kwalifikacje na przewóz rzeczy,
  • mile widziana książeczka sanepidowska.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • pensja zawsze na czas,
  • nowe auta, autmatyczna skrzynia biegów, winda,
  • 8-10 paletowe solówki, małe zwinne,
  • samochód przypisany do kierowcy,
  • stałe punkty dostaw, nie kurierka.