Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce! Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie

Kasjer / Sprzedawca (praca sezonowa)
Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z Kierownikiem Gastronomi i Team liderami
  • Obsługa Kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Przygotowywanie napoi ciepłych i zimnych (kawa, herbata, piwo)
  • Dbanie o czystość i porządek w restauracji
  • Stosowanie i przestrzeganie zasad BHP, HCCP, FIFO
  • Współpraca z pozostałym personelem restauracji i punktów gastronomicznych
Wymagania:
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Książeczka zdrowia (Aktualne Badania Sanitarne)
  • Dyspozycyjności oraz chęci do pracy
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznym, młodym i ambitnym zespole
  • Pracę w międzynarodowej korporacji i związane z tym benefity:
    • sezonowy skipass za 20euro do wszystkich naszych ośrodków Jasna-Chopok, Wysokie Tatry, Szczyrk, Spindlerovy Mlyn, Molltaller, Mutteralm
    • sezonowy aquapass za 20euro do Tatralandii, Besenovej i Legendii
    • 30% zniżki do wszystkich naszych sklepów
    • 50% zniżki do wszystkich naszych punktów gastro