Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

TATRY MOUTAIN RESORTS - Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. jest największym podmiotem w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy, właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych.

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Kasjer / Pracownik Infocentrum
Miejsce pracy: Szczyrk
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż skipassów oraz innych produktów
  • Udzielanie informacji dotyczących działania ośrodka oraz aktualnej oferty
  • Obsługa systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego
Wymagania:
  • Komunikatywność
  • Kultura osobista
  • Uczciwość oraz odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracownicze zniżki (skipass sezonowy na wszystkie ośrodki TMR za 20 € - także dla jednej dodatkowej osoby, 50% na gastronomię, 30% we wszystkich naszych sklepach i wypożyczalniach)
  • Elastyczny harmonogram pracy dostosowany do godzin otwarcia obiektu
  • Szkolenia stanowiskowe