Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, numer Certyfikatu 5070, w chwili obecnej dla swojego klienta – międzynarodowego producenta komponentów z żywicy epoksydowej - prowadzi rekrutację na stanowisko:

Junior / Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
  • Prowadzenie bieżącej obsługi klientów w zakresie reklamacji i zgłoszeń z sieci dealerskiej
  • Monitorowanie i utrzymywanie wskaźnika poziomu reklamacji zgodnie z założeniami kontraktowymi
  • Prowadzenie statystyk, ich analiza oraz podejmowanie działań naprawczych
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i obsługa poczty elektronicznej
  • Udzielanie terminowych odpowiedzi
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentów reklamacyjnych
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości/logistyce/call center
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na klienta
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Silna motywacja do pracy oraz odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod pracodawcą
  • Pracę na jedną zmianę (08-16)
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w miłej atmosferze

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57