Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Junior content marketing specialist
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
- analizowanie rynku francuskiego pod kątem pozyskania nowych partnerów, możliwości rozwoju, zagrożeń, szans,- poszukiwanie wydawców, grup wydawców, pośredników do współpracy z platformą WhitePress,- pozyskiwanie wydawców i reklamodawców francuskojęzycznych,- obsługa platformy WhitePress,- pomoc w działaniach marketingowych, w szczególności obsługa social media i direct marketing.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywność - umiejętności negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole, podstawowa wiedza na temat content marketingu i SEO, umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość i dokładność, biegła obsługa komputera (Google, Workspace, Internet). zaawansowana znajomość języka francuskiego i języka angielskiego; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 603,39 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej