Budimex S.A. jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku.
Mając status generelnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Zatrudniamy
w Polsce ponad 7 000 osób

współpracujemy z 12 000 kontrahentów

realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku
Inżynier Robót Torowych
Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice
Zakres obowiązków:
  • Aktywny udział w procesie produkcji
  • Przygotowywanie przedmiarów robót
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami
  • Rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego w specjalności drogi kolejowe (lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • Podstawowej znajomości technologii robót torowych
  • Chęci rozwoju w branży torowej
Co możemy Ci zaoferować?
  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL